Aktualności

Otwarcie N-Park Maślice

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy Państwa na zakupy do N-Parku od 4 maja 2020 r. Nasze lokale usługowe przygotowały promocje i oferty na otwarcie.

W związku z otwarciem wdrożone zostały niżej wskazane procedury bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi dla funkcjonowania obiektów handlowych o powierzchni powyżej 2000 mkw. oraz Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii:

  1. Utrzymanie odległości społecznej przynajmniej 2 m pomiędzy klientami obiektu.
  2. Obowiązek zasłaniania ust i nosa (przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki, przyłbicy albo kasku ochronnego, o którym mowa w art. 40 ust. 1 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym) przez każdą osobę przebywającą w galerii, zgodnie z obowiązującym prawem.
  3. Możliwość zakupu maseczek na terenie obiektu w lokalu Rossmann.
  4. Obowiązek noszenia przez klientów podczas zakupów rękawiczek jednorazowych.
  5. Obiekt handlowy zobowiązany jest przestrzegać obowiązujących przepisów prawa odnoszących się do maksymalnej liczby osób mogącej przebywać na terenie obiektu i/lub w obszarze danego lokalu handlowego.
  6. Wyłączenie z działalności stref relaksu oraz stref odpoczynku (włączając w to ławki).
  7. Na obecnym etapie obowiązuje zakaz spożywania jakichkolwiek posiłków i produktów w przestrzeni komunikacyjnej.
  8. Wyłączenie z użytku, lub dokładne czyszczenie, po każdym kliencie, środkami chemicznymi, przebieralni w sklepach na terenie obiektu handlowego.
  9. Wprowadzenie odpowiednich procedur dla personelu w zakresie zwiększonej częstotliwości czyszczenia i dezynfekcji, ze szczególnym uwzględnieniem toalet, uchwytów, poręczy klamek, przycisków w windach etc.
  10. Konieczność parkowania na co drugim miejscu a w przypadku braku takiej możliwości o zachowanie dystansu przy wsiadaniu/wysiadaniu z pojazdów.

Prosimy Państwa o przestrzeganie zaleceń rządowych oraz stosowanie się do komunikatów ogłaszanych w naszym obiekcie handlowym.

Życzymy udanych zakupów